Се огласи Васко Ефтов: Се извинувам, кого вие

 Breaking News

Се огласи Васко Ефтов: Се извинувам, кого вие

Се огласи Васко Ефтов: Се извинувам, кого вие
December 07
13:38 2019

Новинарот Васко Ефтов, преку својата фејсбук страница денеска се огласи со статус за најновите актуелни случувања во државава. Тој во неговиот статус раскажа за Олигархијата која што 29 години владее во Македонија, 29 години тоа што олигарсите го прават на народот, а бараат истиот тој народ да ги сака. Во продолжение прочитајте го целосно неговиот фејсбук статус, напишан на официјалната страница Васко Ефтов – Во Центар:

Related Articles