Се огласи Апасиев за изборот на нов лидер на СДСМ

 Breaking News

Се огласи Апасиев за изборот на нов лидер на СДСМ

Се огласи Апасиев за изборот на нов лидер на СДСМ
November 28
18:45 2021

Драги социјалдемократи на Нашата Земја. Тоа што ќе изберете нов лидер кој личи на пратеникот Крмов, нема да ве направи поголеми левичари. #GreetingsFromLevica – Напиша лидерот на Левица, Димитар Апасиев на фејсбук:

Related Articles