По кратка пауза, денес Филипче повторно напиша твит

 Breaking News

По кратка пауза, денес Филипче повторно напиша твит

По кратка пауза, денес Филипче повторно напиша твит
September 12
19:42 2021

Министерот за Здравство, Венко Филипче, денеска повторно напиша твит на својот твитер профил по кратка пауза. Филипче немаше напишано твит од 9 септември. Во продолжение твитот на Филипче кој што претставува еден вид статистика за вакцинирани:

Related Articles