По врска од четири години, за девет дена се омажив за друг, раскажува пејачката

 Breaking News

По врска од четири години, за девет дена се омажив за друг, раскажува пејачката

По врска од четири години, за девет дена се омажив за друг, раскажува пејачката
February 09
07:21 2020

Српската пејачка Славица Чуктераш изнесе малку познати детали од нејзиниот приватен живот во една емисија и изненади многумина.

Таа раскажува, мојот живот е турбулентен. И, дозволете ми да ви кажам нешто. Имав врска четири години пред бракот.

Јас ја завршив таа врска и по 9 дена, се впуштив во друга. Без разлика дали се совпадна или не, јас немам идеја. Умерено, изјавила Славица во Магазин Ин.

Вели се забавувала со поранешниот сопруг сопруг. – „Имавме пауза од месец и половина. Продолживме и повторно не успеавме“.

Related Articles