ВИДЕО: Heвpeме со град во Македонија – Леле, леле, луѓееее

 Breaking News

ВИДЕО: Heвpeме со град во Македонија – Леле, леле, луѓееее

ВИДЕО: Heвpeме со град во Македонија – Леле, леле, луѓееее
June 12
08:49 2021

Вчера во Македонија во повеќе делови имаше дожд со појава на град. На социјалните мрежи кружеа многу фотографии и видеа, но ние ви издвојуваме од Берово, видео во кое се гледа силата на нeвpeметo таму. Видео:

Related Articles