ВИДЕО: Слушнете што му вели Катица на Камчев – Не се секирај за ништо, се ќе биде ок

 Breaking News

ВИДЕО: Слушнете што му вели Катица на Камчев – Не се секирај за ништо, се ќе биде ок

ВИДЕО: Слушнете што му вели Катица на Камчев – Не се секирај за ништо, се ќе биде ок
August 09
08:10 2019

Весникот Ла Верита објави нова aудио-cнимка објави поврзана со случајот Pekeт, на која, според весникот, се слуша и гласот на специјалната јавна обвинителка Катица Јанева, која на бизнисменот Орце Камчев му вели: Не се секирај, се ќе биде ОК. Претходно, Камчев со Јовановски говори за парите што треба да ги даде и прашува што точно ќе добие во предметот Империја. Друг разговор покажува дека Јовановски му се јавува преку спикерфон, велејќи дека му дека има поздрав од жената (Јанева), која се вклучува во разговорот. Слуштене разговорот после 12-та минута:

Related Articles