ВИДЕО: Се огласи Победникот на денешните Избори во СДСМ

 Breaking News

ВИДЕО: Се огласи Победникот на денешните Избори во СДСМ

ВИДЕО: Се огласи Победникот на денешните Избори во СДСМ
March 21
21:05 2021

Во моментов во живо е видео Прес-конференција на претседателот на СДСМ, Зоран Заев, кој што е и победник на денешните внатрепартискиизбори во СДСМ. Видео во продолжение:

Related Articles