ВИДЕО: Продолжена рака од Македонија кон Грција, неколку километарска колона на возила

 Breaking News

ВИДЕО: Продолжена рака од Македонија кон Грција, неколку километарска колона на возила

ВИДЕО: Продолжена рака од Македонија кон Грција, неколку километарска колона на возила
June 14
13:32 2019

На социјалните мрежи веќе кружи видео кое полека станува вирално, каде се гледа колона на возила долга неколку километри која што чека за влез во Грција преку граничниот премин Дојран. Погледнете го видеото и не заборавајте и да го ислушате и изгледате до крај:

Related Articles