ВИДЕО: Погледнете како се слави пред штабот на ВМРО-ДПМНЕ во Скопје

 Breaking News

ВИДЕО: Погледнете како се слави пред штабот на ВМРО-ДПМНЕ во Скопје

ВИДЕО: Погледнете како се слави пред штабот на ВМРО-ДПМНЕ во Скопје
October 31
23:05 2021

Да живее Република Македонија – Напиша на фејсбук профилот Александар Пандов, каде објави и видео запис од прославата вечерва пред штабот на ВМРО-ДПМНЕ во Скопје. Погледнете во продолжение видео со дел од атмосферата таму:

Related Articles