ВИДЕО: Вечерва пожарникарите и полицијата гасеа оган по дојава од граѓани

 Breaking News

ВИДЕО: Вечерва пожарникарите и полицијата гасеа оган по дојава од граѓани

ВИДЕО: Вечерва пожарникарите и полицијата гасеа оган по дојава од граѓани
January 05
22:45 2021

Вечерва за Коледе, пожарникарите заедно со полицијата изгаснале оган, стои во насловот на видеото кое го објави водителот Јанко Илковски на својот фејсбук профил. Видеото изгледа е снимено вечерва во Скопје. Видео:

Related Articles