ВИДЕО: Вака се славеше во домот на Цеца за Нова Година, се пееле сите нејзини песни, Вељко на маса

 Breaking News

ВИДЕО: Вака се славеше во домот на Цеца за Нова Година, се пееле сите нејзини песни, Вељко на маса

ВИДЕО: Вака се славеше во домот на Цеца за Нова Година, се пееле сите нејзини песни, Вељко на маса
January 01
20:48 2020

Вељко Ражнатовиќ, кој се ожени пред еден месец, оваа година нигде не отиде на Нова Година, туку со бремената сопруга Богдана и пријателите 2020 година ја дочека во својот дом, во вилата на Дедиње.

Додека пејачката ги забавуваше гостите во елитниот хотел во Белград, за тоа време во нивниот дом се пееле токму нејзините песни. Вељко во еден момент и се качил на маса, а целата атмосфера ја споделила токму Цеца на Инстаграм стори.

Related Articles