Вечерва се огласи лидерот на опозицијата Мицкоски, еве што напиша

 Breaking News

Вечерва се огласи лидерот на опозицијата Мицкоски, еве што напиша

Вечерва се огласи лидерот на опозицијата Мицкоски, еве што напиша
January 23
21:12 2021

Нели идентитетот беше “бетон” и “не се преговара за идентитетските прашања” со источниот сосед?

За ова ли се менуваше член на историската комисија?

Нели придавката “македонски” била испишана со златни букви, како сега токму тоа исчезна од записниците на комисиите?

Владата на јавноста ѝ должи одговори.

Колку подолго Заев е премиер, толку повеќе Македонија ќе губи.

Иднината ќе биде наша и ние заедно со народот за нејзе ќе се избориме!

Ова го напиша лидерот Мицкоски на својата фејсбук страница.

Related Articles