Вечерва се огласи и Апасиев за Мијалков, еве што вели пратеникот

 Breaking News

Вечерва се огласи и Апасиев за Мијалков, еве што вели пратеникот

Вечерва се огласи и Апасиев за Мијалков, еве што вели пратеникот
February 22
22:07 2021

Да го следевте Мијалков коо Алфава моја шо ја сликате низ Скопјево, нааааааа шо ќе ви избегаше 😉 #ПриоритетитеНаЖандармеријата – Напиша пратеникот на Левица, Димитар Апасиев, на својот фејсбук профил:

Related Articles