ФОТО: Ана Николиќ го пpослави 41-иот роденден, a се појави и Цеца на прославата

 Breaking News

ФОТО: Ана Николиќ го пpослави 41-иот роденден, a се појави и Цеца на прославата

ФОТО: Ана Николиќ го пpослави 41-иот роденден, a се појави и Цеца на прославата
September 28
21:12 2019

Ана Николиќ го прослави својот 41 роденден, а на забавата се појави и фолк ѕвездата Цеца Ражнатовиќ. Познатата пејачка сподели дел од атмосферата и откри како колешките се забавуваат на забавата. Имено, Цеца на својот Инстаграм објави фотографија заедно со Николиќ, а во описот напиша: Среќен роденден, бебе. Фото:

Related Articles